4G LTE we LwowiePolecane Wydarzenia na Ukrainie 

4G LTE na Ukrainie! Nielimitowany internet mobilny we Lwowie

Ukraińska sieć KyivStar uruchomiła kilka tygodni temu zasięg sieci 4G LTE we Lwowie. Szybki mobilny internet dostępny jest w kilku największych miastach, a co najważniejsze dla majówkowiczów.

Mimo, że w Polsce standard LTE jest znany już od kilku lat, to na Ukrainie proces jego wprowadzania trwał zdecydowanie dłużej. Jako pierwsza pozytywnie przeszła test sieć KyivStar i to ona jako pierwsza udostępniła swoim abonentom zasięg szybkiego internetu.

Spośród wszystkich informacji najważniejszą pozostaje fakt, że zasięg LTE dostępny będzie także dla użytkowników kart typu prepaid. Takową zakupić można w każdym kiosku i działać będzie od razu, bez żadnych dodatkowych aktywacji.

Jeśli wybieracie się w najbliższym czasie na Ukrainę to zainteresuje Was zapewne fakt, że KyivStar oferuje nielimitowany dostęp do internetu za 155 hrywien. Przeliczając to na złotówki jest to kwota około 20 zł.
Doładowania można dokonać we wspomnianych wcześniej kioskach, ale także specjalnych “wpłatomatach”. Procedura jest bardzo prosta i nie wymaga znajomości języka ukraińskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Baczewski – legenda polskiej wódki. Restauracja Baczewski we Lwowie [VIDEO]
OBEJRZYJ RÓWNIEŻ: Restauracja Rebernja – kawał mięsa z grilla [VIDEO RECENZJA]

SKOMENTUJ
Booking.com

Related posts

Leave a Comment