Nocleg Polecane 

Idealny apartament we Lwowie dla 2 par? Bernarda Meretyna 6!

“Jedziemy w 2 pary do Lwowa i szukamy wygodnego i taniego apartamentu. Polecicie coś nam?” – Tak! Polecamy Wam rezerwację noclegu w apartamencie przy ulicy Bernarda Meretyna. To naszym zdaniem najlepszy apartament we Lwowie właśnie dla 4 osób.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAREZERWOWAĆ!

Lokalizacja:
Przede wszystkim, ogromnym plusem tego miejsca jest bliskość do dworca kolejowego. Po przyjeździe do Lwowa nie musimy szukać taksówki, aby tam dotrzeć. Krótki spacer, nie trwający dłużej niż 5 minut doprowadzi nas na miejsce.
Dla osób bardzo leniwych możemy zaproponować skorzystanie z tramwaju, który z dworca zawiezie nas w okolice Meretyna w przeciągu maksymalnie dwóch minut.

Jeśli chodzi o dojazd do centrum bądź starego miasta, to również nie stanowi żadnego problemu. Ulica Meretyna jest ulicą skrzyżowaną z Horodycką, czyli jedną z głównych ulic miasta, prowadzącą właśnie do centrum. Jeśli wybierzemy spacer, to dojście do ratusza zajmie nam około 10 minut, co ważne, trasa wiedze przez piękny park, co dodatkowo zachęca właśnie do spacerowania.
Koszt dojazdu Uberem nie powinien zaś przekroczyć 60hrywien.

Zobacz także: Baczewski – legenda polskiej wódki. Restauracja Baczewski we Lwowie [VIDEO]

Wyposażenie mieszkania:
Co na prawdę warto podkreślić, apartament jest bardzo dobrze wyposażony. I nie mówimy tu o rzeczach oczywistych takich jak wifi, bo to staje się standardem, ale np. zmywarka do naczyń czy pralka. Teoretycznie takie sprzęty znajdziemy wszędzie, ale nie zawsze są najnowsze i często nie działają poprawnie. W tym przypadku nie ma z tym żadnego problemu.

Rozkład pokoi jest wygodny. Do mieszkania wchodzimy przez kuchnię, z której przez krótki korytarz możemy przejść do pokoju głównego (po lewej stronie) bądź sypialni (po prawej). Obydwa te pomieszczenia są przestronne, wygodne “do życia”.

Łazienka nie należy do największych ale przede wszystkim, co przynajmniej dla nas jest najważniejsze, jest utrzymywana w nienagannej czystości.

Ceny:
Tutaj musimy użyć nielubianego stwierdzenia “to zależy, ale na pewno tanio”.
Jeśli już wybieramy się do Lwowa, chociażby na nagrania programu, to wybieramy to miejsce wyszukując ofertę za pośrednictwem booking.com. Za każdym razem cena minimalnie się różni, jednak nigdy nie przekroczyła 40zł za dobę (dla jednej osoby).

Zobacz również:

RECENZJA VIDEO: Restauracja Rebernja – kawał mięsa z grilla [VIDEO]
MAKING OFF: Zza kamery, klub Split Lwów 2018 [VIDEO]

SKOMENTUJ
Booking.com

Related posts

Leave a Comment